Kontakta oss


Grums Hyresbostäder AB
664 80 Grums
Besöksadress:
Åsgatan 7, Grums

E-post: grumshyresbostader@grums.se


UTHYRNING

Öppettider  uthyrning:     
Måndag - Torsdag  13.00-15.00
Fredag                   10.00-13.00


Telefontid uthyrning:        

Måndag - Fredag    10.00-12.00
Tel. 0555-420 27


Uthyrning:
Christina Håkansson
E-post: Christina.Hakansson@grums.se

 
ÖVRIGA FRÅGOR

VD: Annika Lomarker
Tel. 0555-421 45
E-post: Annika.Lomarker@grums.se

Fastighetsförvaltare: Michael Arvidsson
Tel. 0555-421 37
E-post: Michael.Arvidsson@grums.se

Ekonomi ansvarig: Wainy Semmelmayer
Tel. 0555-420 29
E-post: Wainy.Semmelmayer@grums.se

Hyresdebitering, autogiro, störningar m.m: Katarina Johansson
Tel. 0555-420 26
E-post: Katarina.Johansson@grums.se

Ekonomi fakturor, inbetalningar: Ewa Westlund 
Tel. 0555-420 28
E-post: Ewa.Westlund@grums.se


 

Senast uppdaterad: 2017-08-16


Grums Hyresbostäder AB • Åsgatan 7 • 664 80 Grums • Tel. 0555-420 27 • grumshyresbostader@grums.se